Enorme groei voor TPC Gaasperpark

TPC Gaasperpark

‘TPC  Gaasperpark is een gezellige, laagdrempelige en inclusieve tennis- en padelvereniging in de buurt van de Gaasperplas. Leden sporten er 365 dagen per jaar op zes verlichte gravelbanen en vier verlichte outdoor padelbanen. We groeien enorm.’

Aan het woord is Clyde Willems, secretaris van TPC Gaasperpark. ‘Aan het begin van het jaar zijn we verhuisd van Strandvliet Arena naar Gaasperdam. We hebben onze naam veranderd van LTC Strandvliet naar TPC Gaasperpark en hebben padel toegevoegd aan ons aanbod. In een half jaar zijn we van 280 leden naar ruim 600 leden gegaan. Dat is een enorme groei.’

Buurtfunctie
Tennis en Padel Club Gaasperpark is er voor iedereen maar richt zich in het bijzonder op de inwoners van Amsterdam Zuidoost. Het motto is: Bij ons kom je mensen tegen die op je lijken. Clyde Willems: ‘Bij TPC Gaasperpark komen mensen van zes tot negentig jaar oud met diverse culturele achtergronden en uit alle lagen van de samenleving. Tennis en padel is toegankelijk voor iedereen en het lidmaatschap is goedkoper dan veel mensen denken.’

‘Bovendien,’ gaat Clyde Willems verder, ‘hebben we een mini tennisbaan en een oefenmuur waar je gratis gebruik van kunt maken. Binnenkort opent ons clubhuis open waar je gezellig kunt eten en drinken. Ook kun je er een kaartje leggen. Op het terrein komen verder nog picknickbankjes, een jeux de boulesbaan en meer bomen die voor schaduw zorgen. Zo vervullen we een buurtfunctie waar het goed vertoeven is. Ook voor mensen die geen tennis of padel spelen.’

Drive ITT
TPC Gaasperpark is zeven dagen in de week open van 9.00 uur tot 23.00 uur. Leden kunnen meespelen in competitieverband en voor niet leden is er de mogelijkheid om een baan te huren. TPC Gaasperpark organiseert toernooien en activiteiten op alle niveaus op het gebied van vrij spelen, trainingen en wedstrijden.

Clyde Willems: ‘We hebben een samenwerking met Tennisschool Drive ITT. Zij verzorgen dagelijks onze lessen voor starters en gevorderden. Dus wil je tennis of padel nog beter onder de knie krijgen, neem dan vooral contact met ons op. Dan kijken we samen met onze clubtrainer, Ardie Dumais, wat voor jou de mogelijkheden zijn.’

Participatie
Ondertussen timmert TPC Gaasperpark goed aan de weg. Het meisjesteam 14-17 is onlangs in Delft landskampioen geworden en ook ondernemers vinden de weg naar de club. ‘We zijn partner van Zuidoost City geworden en daar zijn we blij mee,’ zegt Clyde Willems. ‘We komen graag in contact met ondernemers en winkeliers uit de omgeving en willen hen ook graag bij de club verwelkomen.’

‘Naast de mogelijkheden om te adverteren langs onze banen en op onze website, wisselen we graag van gedachten over andere vormen van samenwerking en participatie.’ Wij geloven in het ondersteunen van lokale leveranciers en het betrekken van bewoners van Zuidoost bij onze club. Samen maken we Amsterdam Zuidoost sterker en sportiever.’

Voor meer informatie:
https://www.gaasperpark.amsterdam/

info@gaasperpark.amsterdam