
De moestuinen van stichting Bloei & Groei gaan weer open. Van april tot en met november kunnen mensen elkaar weer ontmoeten en tot rust komen. tuinder terecht in de tuinen van stichting Bloei & Groei. Om nieuwe mensen te ontmoeten, maar ook om heerlijk tot rust te komen.
In de moestuinen in Venserpolder en Gaasperdam verbouwen vrouwen hun eigen groente. Deze moestuinen zijn alleen voor vrouwen.
Ook voor mannen
Vanaf april start de nieuwe moestuin in Hogevecht. Het maakt niet uit of iemand iets weet van groente kweken en bloemen laten bloeien. Er is namelijk begeleiding van mensen die er wel verstand van hebben. Op deze gemengde moestuin zijn ook mannen van harte welkom als tuinder.
Aanmelden
Opgeven voor een plek in de moestuinen, zowel gemengd als alleen voor vrouwen, kan tot en met vrijdag 5 maart, via: Bloeiengroei.org. Meer informatie via: 06 8200 8030.
Foto: collectie stichting Bloei & Groei